HAND CREAM FAST ABSORBING 75 mL - KREM DUARSH - NEUTROGENA

500 LEKË Ex Tax: 500 LEKË

Kodi i Produktit: 3574660239829

Brands NEUTROGENA

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

HAND CREAM FAST ABSORBING 75 mL - KREM DUARSH - NEUTROGENA

Formulë norvegjeze. Krem duarsh me absorbim  shpejtë. Cilësi e lartë, jo i yndyrshëm, përhapet menjëherë në lëkurë dhe të jep një ndjenjë të menjëhershme rehatie. I përshtatshëm për përdorim gjatë gjithë ditës.

Përmbajtja: Glycerine, Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Alkooli Cetearyl, Cyclohexasiloxane, Alkooli Cetyl, Paraffinum Liquidum, Behenyl Alkool, Steylate Glyceryl, Panthenol, Xylitylglucoside, Anhyroxylitol, Xylitol, Acetat Tokoferyl, Ceteth- 20, Cetearyl Glucoside, Paraffin, Cera Microcristallina, PVP / Hexadecene Copolymer, Xanthan Gum, EDTA Disodium, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Parfum.

Paketimi: 75 mL

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë