DEFENCE DEO ROLL ON 50 mL SENZA SALI D'ALUMINIO - BIONIKE - DEODORANT ROLL ON

1,100 LEKË Ex Tax: 1,100 LEKË

Kodi i Produktit: 8029041122160

Brands BIONIKE

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

DEFENCE DEO ROLL ON 50 mL SENZA SALI D'ALUMINIO - BIONIKE - DEODORANT ROLL ON

Testuar ndaj nikelit - Pa konservues - Gluten-free - Pa parfum.

Ajo ka një veprim delikate deodorant, mbron dhe hidraton lëkurën pa ndërhyrë me transpirimin natyral të lëkurës.

Ideale për lëkurë e hipersensibël dhe intolerante, është formuluar pa alkol dhe pa kripë alumini antiperspirant. Gjithashtu e indikuar edhe pas depilimit.

Rekomandohet për: Deodorimin e lëkurës veçanërisht nëse eshte shume e ndjeshme dhe jo tolerante.

Përdorimi: Aplikoni produktin tek seqetullat pasi ti keni larë dhe tharë.

Përmbajtja: Argjent Colloidal: me veti anti-bakteriale qe vepron kundër formimit të aromave të pakëndshme.

Hydrotalcite: çaktivizon dhe absorbon molekulat përgjegjëse për erën e keqe.

Trietil-citrat: pengon aktivitetin e enzimeve bakteriale përgjegjës për degradimin e djersës dhe formimin e aromave të pakëndshme.

Glicerinë, Sorbitol dhe PCA natriumi: kryejnë veprim hidratues dhe mbrojtës.

Ujë i distiluar i Hamamelis: freskuese.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë