DEFENCE MASK INSTANT GLOW - 75 mL - MASKË FYTYRE PËR SHKËLQIM TË MENJËHERSHËM - BIONIKE

1,570 LEKË Ex Tax: 1,570 LEKË

Kodi i Produktit: 8029041116039

Brands BIONIKE

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

DEFENCE MASK INSTANT GLOW - 75 mL - MASKË FYTYRE PËR SHKËLQIM TË MENJËHERSHËM - BIONIKE

Lëkura bëhet më e ndritshme dhe më e butë, ngjyra e saj më uniforme.

Është shumë e indikuar për lekurë të zbehtë dhe të "lodhur".

Formati: TUB 75 mL

E Testuar për prezencën e nikelit,

Pa konservues,

Pa gluten,

Pa parfum.

Përdorimi: 

1 - Aplikojeni duke e shpërndarë në të gjithë fytyrën,

2 - Masazhojeni derisa të formohet nje krem i holle i bardhë,

3- Lëreni të veprojë për 1 minutë,

4 - Shplajeni .

Në këtë mënyrë mund të rigjeni një lëkurë perfekte vetëm në një minutë.

Maska është formuluar me një përzierje ekskluzive të Acidit Glikolik dhe ekstraktit litchee, për një veprim të dyfishtë dhe antioksidues.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë