BUCCAGEL AFTE COLLUTORIO 200 mL - SHPLARES GOJE

1,200 LEKË Ex Tax: 1,200 LEKË

Kodi i Produktit: VZSDR1

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

BUCCAGEL AFTE COLLUTORIO - SHPLARES GOJE

Shpëlarës goje inovativ, që përdoret  në rastet e ulcerave dhe lezioneve të shumëfishta në gojë , të shkaktuara nga proteza dhe pajisje ortodontike, traumat dhe kafshimet, infeksionet bakteriale ose kërpudhave . ky shpëlarës jep lehtësim të shpejtë të dhimbjeve dhe në sajë të mungesës së alkoolit nuk irritohen mishrat. Veçanërisht e dobishme pas heqjes së dhëmbëve dhe për të luftuar halitozën.

Përdorimi: shplajeni me 10 ml   për 1 minutë 2 herë në ditë.

Forma: Shishe 200 mL.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë