CENTERIL H CREMA LENITIVA ANO-PERIANALE 40 mL

1,280 LEKË Ex Tax: 1,280 LEKË

Kodi i Produktit: UV16ZD

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

CENTERIL H CREMA LENITIVA ANO-PERIANALE 40 mL

Kombinimi ideal sinergjitik i perberesve aktive per trajtimin siptomatik te hemorroideve.

Pa efekte anesore. Perdorim afatgjate. Trajtim Simptomatik i Hemorroideve 

Tolerohet mire edhe gjate perdorimit afatgjate per shkak të mungeses se kortizonikeve dhe anestetikeve

Permireson qarkullimin e pleksit hemorroidal .

Lehteson simptomat (kruarjen, djegien, gjakrrjedhjen, dhimbjen).

Menyra e perdorimit


Aplikoni një shtrese te holle ne zonen ano-perianale 2-3 here ne dite. Edhe gjate shtatezanise dhe ushqyerjes me gji.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë