CENTRUM ADVANCE X 30 TAB NGA A NË ZINK - PFIZER

1,800 LEKË Ex Tax: 1,800 LEKË

Kodi i Produktit: 5000309008146

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock


CENTRUM ADVANCE X 30 TAB NGA A NË ZINK – PFIZER

 

Mikronutrientë me cilësi të lartë për të ndihmuar në mbështetjen e nevojave tuaja ushqyese

Trupi juaj kërkon një sasi të caktuar të vitaminave dhe mineraleve çdo ditë për të funksionuar në maksimumin e tij.

Formula e Centrum Advance është zhvilluar nga ekspertë për të siguruar  një shtesë të një cilësie të lartë për të ndihmuar në mbështetjen e nevojave tuaja ushqyese.

1.     Centrum  Advance përmban 24 lëndë ushqyese kryesore,

2.     Mbështet mirëqenien e përgjithshme të të rriturve,

3.     Mbështetur nga mbi 35 vjet ekspertizë ushqyese,

4.     Komplet nga A në zink ™.

Përdorimi i rekomanduar:

Për të rriturit dhe fëmijët mbi 11 vjeç, merrni 1 tabletë në ditë me ujë. 

Informacion i rendesishem:

Centrum Advance është pa sheqer

Centrum Advance është gluten dhe pa laktozë              

Konsumi i rekomanduar ditor nuk duhet të tejkalohet

Përbërësit:

përbërësit

për tabletë

% NRV [*]

Vitamina A (RE)
(25% si beta-carotene)

800 μg

100%

Vitamina E (α-TE)

15 mg

125%

Vitaminë C

100 mg

125%

Vitamina K

30 μg

40%

thiamine

1.4 mg

127%

Riboflavin

1.75 mg

125%

Vitamina B6

2 mg

143%

Vitamina B12

2.5 μg

100%

Vitamina D

5 μg

100%

biotin

62.5 μg

125%

Acidi folik

200 μg

100%

Niacin (NE)

20 mg

125%

Acidi pantothenik

7,5 mg

125%

kalcium

162 mg

20%

fosfor

125 mg

18%

magnez

100 mg

27%

hekur

5 mg

36%

jod

100 μg

67%

bakër

500 μg

50%

mangan

2 mg

100%

Krom

40 μg

100%

molibden

50 μg

100%

selen

30 μg

55%

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë