OMEGA 3-6-9 NË FORMË TË LËNGSHME 473 mL - NOW® FOODS

2,500 LEKË Ex Tax: 2,500 LEKË

Kodi i Produktit: 733739018380

Brands NOW® FOODS

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

OMEGA 3-6-9 NË FORMË TË LËNGSHME 473 mL - NOW® FOODS

Omega 3-6-9 është një përzierje optimale e acideve yndyrore esenciale të vajit te farave te lirit, ullirit, embrionit të grurit dhe Oenothera biennis.

Përdorimi : 1 lugë gjelle 1 ose 2 herë në ditë.

Mund të përdoret dhe nga vegjetarianët.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë