ZANZARELLA BRACCIALETTI - 2 BYRZYLYK SILIKONI KUNDËR MUSHKONJAVE

700 LEKË Ex Tax: 700 LEKË

Kodi i Produktit: 8017331070321

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

ZANZARELLA BRACCIALETTI - 2 BYRZYLYK  SILIKONI KUNDËR MUSHKONJAVE

2 Byrzylyk me aromë e cila nuk është e pranueshme nga mushkonjat.

Aromë që mban gjatë.

Të 2 byrzylyket kanë mizurë unike, dhe ngjyra të ndryshme, janë të përshtatshëm për të rritur dhe fëmijë.

Pa insekticid, material silikoni i pastër.

Mund të përdoren në uje pa humbur efikasitetin kundër mushkonjave.

Ne fund kur mbaron aroma janë edhe të bukur për tu mbajtur në dore si byrzylyk veror.

Rekomadohet mbajtja në dorë 24 orë.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë